تبلیغات
هرچی که دلتون بخواد - بیوگرافی كریس انجل و اسرار شعبده بازیهایش
 
هرچی که دلتون بخواد
جدیدترین لطیفه ها،جدیدترین ماشین های دنیا،جدیدترین دانستنیها،تاریخچه باشگاه داخلی و خارجی، جدیدترین اطلاعات پزشکی،بازیگران داخلی

 بیوگرافی كریس انجل, زندگی نامه کریس آنجل

عکس های کریس آنجل

 

کریس آنجل Christopher Nicholas Sarantakos در سال ۱۹۶۷ در آمریکا بدنیا آمد. او به همراه مادر یونانی، پدر و دو برادرش Costa و JD و دوگربه خانگیش در نیویورک بزرگ شد. او در نوجوانی به یادگیری و نواختن سازهای موسیقی مثل فلوت و آکودیون پرداخت. یکی از بزرگترین مشکلات کریس در زندگی از دست دادن پدرش بدلیل سرطان بود. وقتی در سن ۶ سالگی عمه او یک شعبده بازی با ورق برای او انجام داد مسیر زندگی کریس تغییر کرد و از همان دوران به انجام کارهای عجیب و غریب و شعبده بازیهایی که بیشتر جنبه واقعیت داشته باشند پرداخت. دو نفر از بزرگترین شعبده بازانی که او را تحت تاثیر قرار دادند و کریس از کارهای آنها الهام میگیرد Harry Houdini و Aldo Richiardi هستند. او از همان دوران نوجوانی در مهمانیها و جشنها شروع به انجام شعبده بازیهای فراگرفته و ابتکاری خود میزد. در همین زمان شعبده بازی بنام James Randi که از خوانندگان گروه AngelDust بود ورقهای بازی را بنام Angel منتشر کرد و آهنگ MindFreak را برای برنامه‌های نمایشی کریس آماده کرد.

کریس با پشتکار و تلاشهای روز افزون به اوج قدرت و شهرت رسید تا آنجا که در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ برنده جایزه IMS Magicians (International Magicians Society) که از سال ۱۹۶۸ تا بحال مجموعا ۳۷۰۰۰ عضو در سرار دنیا دارد و در سال ۲۰۰۵ برنده جایزه بزرگترین شعبده باز آمریکا شد و برنامه‌ای در یکی از کانالهای ماهواره بنام A&E هرهفته کارهای جدیدش را پخش میکند. او در این کانال شروع به آموزش کارهای ساده شعبده بازی به بینندگان کرد و در مصاحبه‌ای با Penn Jillette اظهار کرد که باور نمیکند که انسانی با که قدرت ماوراءطبیعه وجود داشته باشه.


کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

عکس های کریس آنجل

 

كریس آنجل شعبده‌باز قابلی است. اصلا شكی در این نیست. همین كه جایی مانند انجمن شعبده‌بازان جهانی استاد شعبده‌های روز آمریكایی را به‌عنوان مرد سالشان انتخاب كرده و اسمش را جزو شش شعبده‌باز تاثیرگذار ۲۵ سال گذشته‌می‌آورد یعنی اینكه مرد جوان خیلی بیشتر از باور همه كارش را بلد است و می‌داند كه چطور ذهن و حواس بیننده را با خودش همراه كند.

 

همه مهارت تردست جوان همین است: اینكه جوری نمایش‌اش را اجرا كند كه بیننده ذره‌ای به دیده‌هایش شك نكند و خیال برش دارد كه هر چه هست و نیست یك ماجرای واقعی است و آن كسی هم كه دارد روبه‌رویش ژانگولر می‌زند نه یك تردست ماهر بلكه آخر همه كمالات و معنویات روحی و این‌جور چیزهاست. خواب خوش بیننده‌های مبهوت كریس آنجل زمانی از بین می‌رود كه بفهمند همه كارهای او فقط یك شعبده است. تر دستی مردی كه مهارتش خیره‌كننده است و باورنكردنی!

 

 بیوگرافی كریس انجل, زندگی نامه کریس آنجل

عکس های کریس آنجل

بلند شدن از روی زمین

می‌‌گویند در هندوستان مرتاض‌هایی هستند كه روزهای متوالی می‌توانند بدون تكیه‌‌گاه یا به پشتوانه عصای ساده چهار زانو در هوا معلق بمانند و بدون اینكه لب به آب و غذا بزنند مدت‌ها همان بالاها سر كنند. این كار هم، دیگر پیچیدگی‌هایش را از دست داده. دیوید بلین و كریس آنجل دو شعبده‌باز مشهوری هستند كه بدون ریاضت مرتاض‌های هندی می‌توانند به ادعای خودشان هروقت كه خواستند از زمین بلند شوند و بر جاذبه زمین غلبه كنند.

كریس آنجل حتی دیگر به چند سانتی‌متر بلند شدن از روی زمین هم رضایت نمی‌دهد و هرازگاهی در فاصله بین دو تا آسمان‌خراش بلندبالا نوك دماغش را راست می‌گیرد و جلو می‌رود بدون اینكه یك لحظه نگران خالی شدن زیر پایش باشد. یكی از مشهورترین كلیپ‌های او همین است. یكی دیگرش هم ماجرای پرواز او برفراز زمین گلف است كه تا چشم كار می‌كند خالی از جنبنده است و فقط آقای شعبده‌باز است و دست‌هایی كه مانند دو بال از هم باز كرده و هر لحظه بیشتر و بیشتر به آسمان می‌رود!

 

رازگشایی :

با روشی كه كریس آنجل و دیوید بلین آمریكایی كشف كرده‌اند دیگر هر كسی می‌تواند برای خودش یك مرتاض هندی باشد. فقط كافی است كمی تمرین كرده باشد و از آمادگی جسمی خوبی هم برخوردار باشد. برای بلند شدن از روی زمین كارهای زیادی می‌شود انجام داد. جایی كه ارتفاع زیاد است و دور و بر شعبده‌باز هم فقط فیلم‌بردار است و یك سری آدم از گروه خودش، كافی است فقط دنبال یك جرثقیل بزرگ بود و نوارهای نایلونی بسیار ظریف اما قوی كه از هر طرف شعبده‌باز را گرفته‌اند و نمی‌گذارند پایین بیفتد. نوارهایی كه آنجل در حقه راه رفتن بین دو ساختمان به كار گرفته بود آن قدر تابلو بود كه تماشاچی‌های روی زمین به راحتی می‌توانستند آن را ببینند، مخصوصا زمانی كه دم غروب شد و نورافكن‌ها روشن شدند. نوارهای نایلونی فقط زمانی كاملا ناپدید هستند كه از پشت دوربین‌های فیلم‌برداری به آنها خیره شده باشید. در ماجرای به هوا رفتن آقای شعبده‌باز در زمین گلف هم داستان همین است.

یك جرثقیل معمولی و رشته‌های نایلونی كه شعبده‌باز را به آسمان می‌كشند. سختی‌اش اینجاست كه فقط بدن باید آمادگی خوبی داشته باشد تا با آن همه نخ و ریسمان آویزان بماند. آنجایی هم كه شعبده‌باز در سالن است و جلوی چشم هزار تا تماشاچی مات و مبهوت، كار فقط با یك آهن‌ربای قوی انجام می‌شود و ماشین بالابری كه پرده نمایش آهن‌ربای چسبیده به تن شعبده‌باز را بالا و پایین می‌برد! زمان‌هایی هم كه آنجل تا نیم متری از زمین بلند می‌شود داستان دیگری در جریان است. اینجا فقط تجهیزات خاص به كمك شعبده‌باز می‌آید.

یك شلوار سبك و ساده كه از پشت پا یك شكاف مخفی دارد و كفشی سبك‌تر كه به راحتی به شلوار بچسبد. اگر هم كفش پایش نباشد كه چه بهتر. معمولا در این جور صحنه‌ها حتما یك میز، چهار پایه یا صندلی كوتاه هم هست. شعبده‌باز اول یك پایش را پشت آن یكی قایم می‌كند و بعد در یك لحظه آن را روی صندلی یا چهارپایه پشت‌اش می‌گذارد و خودش را می‌كشد بالا. این وسط فقط شعبده‌باز باید یك ورزشكار حسابی باشد تا بتواند چنین كاری را انجام دهد. دقت كرده‌اید كه بلین و آنجل هیكل‌های ردیفی هم دارند!

 

 بیوگرافی كریس انجل, زندگی نامه کریس آنجل

کریس آنجل

 

در محلی كه شعبده‌باز برای پرواز انتخاب می‌كند همیشه باید دنبال پله یا چهارپایه‌ای باشید

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

کریس آنجل


شلوار شعبده‌باز جوری است كه او راحت می‌تواند پایش را از آن درآورد در حالی كه كفشش هنوز به آن چسبیده است

 

 

راه رفتن روی آب

راه رفتن روی آب همیشه برای مردم دنیا كار پیچیده‌ای بوده تا جایی كه اگر كسی می‌توانست چنین كاری بكند و با وزن چند ده كیلویی‌اش روی آب راه برود – بدون اینكه آب از آب هم تكان بخورد- انگار كاری كرده بود در حد و اندازه معجزه. اما اینكه كسی در قرن بیست و یكم، آن هم با آن سر و شكل امروزش، بخواهد پابرهنه روی آب قدم بردارد جای حرف زیادی دارد.

آنجل با ترفند راه رفتن روی آب خیلی از مردم عامه جهان را كه عشق ژانگولر زدن دارند با خودش همراه كرد. گل سر سبد برنامه‌های اول مجموعه «مایندفریك» هم همین راه رفتن روی آب بود؛ كلیپی كه در آن نشان می‌داد مرد جوان در حالی روی آب به آرامی قدم برمی‌دارد كه یك عالم آدم بالغ و عاقل دور و برش در استخر دارند بی خیال شنا می‌كنند.

 

رازگشایی:

قاعده بازی آبكی كریس آنجل خیلی زودتر از آنچه كه انتظار می‌رفت فاش شد. كلیپ و عكس‌های زیادی كه خبر از حقه ساده تردست جوان می‌داد و اینكه او به چه راحتی و فقط با كمك گرفتن از دو، سه لایه شیشه و یك فیلم‌بردار وفادار و چند نفری كه همیشه از سیاهی لشكرهای او به حساب می‌آیند از خجالت هر چه شعبده‌باز و تردست دنیاست درآمده و برای مدت زیادی عالم و آدم را سر كار گذاشته بود. ماجرا ساده‌تر از این حرف‌هاست.

یك میز شیشه‌ای بسیار ظریف كه البته از نمونه‌های دیگر محكم‌تر و سخت‌تر است و می‌تواند وزن ۸۰ كیلویی آقای شعبده‌باز را تحمل كند جوری در استخر قرار گرفته كه با زاویه‌ای كه فیلم‌بردار از آنجل نمایش می‌دهد به هیچ صورتی دیده نمی‌شود و آن قدر هم ظریف است كه حتی در نمای بسته‌ای كه از كف پای آنجل هم گرفته شده هیچ اثری از پیچ و تاب‌های جنس شیشه‌ای میز نیست!

كریس آنجل برای واقعی‌تر شدن ماجرا كارهای دیگری هم كرده؛ اینكه بعضی از قسمت‌های میز را باز نگه داشته تا هرازگاهی آنهایی كه داشتند زیرآبی می‌رفتند سری بیرون بیاورند، نفسی بكشند، تشویقی كنند و دوباره به آب تنی‌شان ادامه بدهند!

 

 بیوگرافی كریس انجل, زندگی نامه کریس آنجل

 

شعبده‌باز روی لایه‌ای از شیشه ظریف و محكم راه می‌رود.در حالی كه همه تصور می‌كردند روی آب پا می‌گذارد

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

 

میز شیشه‌ای آنقدر ظریف ساخته شده كه به‌راحتی قابل دیدن نیست.

 

رد شدن نخ از گردن

كریس آنجل كارهای زیادی كرده است. از نصف كردن آدمیزاد وسط خیابان گرفته تا درآوردن پروانه از دل و روده خودش. همه‌اش را هم در چشم‌زدنی انجام داده بدون اینكه كسی لحظه‌ای بخواهد به حقیقت كارهای شعبده‌باز شك كند. كلیپ‌های هر كدام از این تردستی‌ها هم در اینترنت زیاد است.

این وسط رد كردن نخ از وسط گردن بدون اینكه ذره‌ای خون روی زمین بریزد از آن كارهایی بود كه مو به تن همه سیخ كرد و خیلی‌ها همان‌جا به اوج كار شعبده‌باز پی بردند. در یكی از از كلیپ‌های مایندفریك، كریس آنجل رو به دوربین بدون اینكه بخواهد كار اضافه‌ای كند نخی را روی گردنش می‌كشد و آن قدر این كار را ادامه می‌دهد كه نخ كم‌كم توی گلویش فرو می‌رود و دیگر دیده نمی‌شود. فقط دو سر نخ باقی می‌ماند و تلاش بیشتر شعبده‌باز برای در آوردن دوباره نخ از بیخ گلویش!

 

رازگشایی:

حقه است! آن هم به روشی كه حل آن برای من و شمای بی‌‌خبر از همه جا كمی سخت است. البته اگر كمی با فوت‌و‌فن‌های شعبده‌بازی آشنا باشید متوجه می‌شوید!

شعبده‌باز قبل از انجام تردستی‌اش ماده‌ای خاص به گردنش مالیده كه بعد از هر بار تكان نخ ضخیم‌تر شده و مانند خمیر و به رنگ بدن او نخ را به درون خودش راه می‌دهد بدون اینكه از پوست گردن جدا شود. اینجاست كه تماشاچی فكر می‌كند خمیری كه روی گردن شعبده‌باز است همان پوست برآمده اوست كه با تكان‌های نخ دارد متورم می‌شود!

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

 

یك نخ پلاستیكی تنها وسیله‌ایست كه شعبده‌باز با آن كارش را شروع كرد

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

 

خمیر پلاستیكی در مدت كوتاهی كاملا به رنگ پوست شعبده‌باز در‌می‌آید

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

کریس آنجل

 

ماده‌ای كه آنجل برای فرو كردن نخ در گردنش استفاده می‌كند. فقط یك وسیله خاص شعبده‌بازها است.

 

رد شدن غلتك از روی بدن

حتی كسی مانند كریس آنجل معروف هم با آن دك و پزش یك جاهایی برای اینكه حواس مردم كوچه و بازار ینگه دنیا را سمت خودش جلب كند به وسط خیابان می‌آید و با آن قد و قامت نه چندان پهلوانی‌اش خودش را به زیر یك غلتك چند صد تنی می‌اندازد. این اجرا یكی از پربیننده‌ترین كلیپ‌های آقای شعبده‌باز بود كه یك روز تابستانی در نیویورك اجرا شد. برای كریس آنجل پارچه‌ای بزرگ روی زمین پهن كردند و رویش هم یك عالم خرده شیشه ریختند. غلطك را هم كمی عقب‌تر گذاشته بودند. كریس به وسط میدان آمد. روی پارچه دراز كشید و شكمش را به روی شیشه‌ها گذاشت.

بدون اینكه حتی یك قطره خون از بدنش بریزد. بعد هم غلتك آسفالت كاری راه افتاد و از روی انگشت‌های پای شعبده‌باز رد شد و تا كمر او جلو آمد. آه و ناله شعبده‌باز بود كه بلند شد. مردم هم بدتر! بعد هم غلتك كنار می‌رود و كریس جوان خودش را از زیر آن بیرون می‌كشد. شعبده‌باز زنده است بدون اینكه حتی خراشی برداشته باشد!

 

رازگشایی:

كریس آنجل بیشتر از اینكه شعبده‌باز خوبی باشد داستان رد شدن غلتك از بدن شعبده‌باز هم یكی از آن ماجراهایی است كه او به خوبی از پس آن برآمد. اولا كه شیشه‌ها واقعی نبودند و از جنس همان شیشه‌هایی بودند كه این روزها در تهیه فیلم‌های سینمایی و صحنه‌های اكشن آنها زیاد به كار گرفته می‌شود. آنجایی كه بطری شیشه‌ای توی سر دشمن می‌شكند یا طرف از بالای یك برج چند طبقه با یك عالم شیشه خرده شكسته به پایین می‌آید.

این جور شیشه‌ها ساختگی هستند و هیچ آسیبی به بدن نمی‌زنند. اما اصل ماجرای غلتك اینجاست كه قبل از اجرای شعبده‌باز‌ دار و دسته او به محلی كه آنجل قرار بود در آن اجرا داشته باشد رفتند و مساحتی به اندازه بدن او را كندند. جایش را هم با یك اسفنج نرم و انعطاف‌پذیر پر كردند و رویش را هم پارچه كشیدند و خرده شیشه ریختند. با رد شدن غلطك از روی پاهای شعبده‌باز بدن او به پایین می‌رفت و هیچ آسیبی نمی‌دید!

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

 

غلتك آسفالت‌كاری در حالی از روی تن شعبده‌باز رد شد كه زیر بدن او پر از خرده‌شیشه بود

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

 

یك نوار اسفنجی پهن زیر بدن شعبده‌باز قرار می‌گیرد تا بافشار غلتك آسیبی به او نرسد

 

عکس های نامزدی کریس انجل
شعبده باز مشهور آمریکایی نامزدی خود را با "ساندرا گونزالز" رسما اعلام کرد.
"کریس انجل" شعبده باز ۴۳ ساله مشهور آمریکایی که به خاطر اجرای برنامه تلویزیونی "ذهن عجیب کریس انجل" طرفداران زیادی را در سراسر دنیا جذب کرده سرانجام تصمیم گرفت با دنیای مجردی خود خداحافظی کند و در روز ۷ سپتامبر نامزدی خود را با "ساندرا گونزالز" رسما اعلام کرد.

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

عکس های کریس آنجل

 

کریس, شعبده بازی, کریس آنجل, اسرار شعبده بازی

عکس های کریس آنجل


گفتنی است "کریس انجل" نامزد خود را ۴ سال پیش در یکی از سری برنامه هایش در حالی ملاقات کرده بود که در آن برنامه کریس عروسش را با ۵ قیراط الماس و حلقه های تیتانیوم سورپرایز کرده بود و این رابطه تا به حال به طول انجامیده و منجر به ازدواج آنان شد.
از زمان دقیق مراسم ازدواج آنها خبری در دست نیست .

نوع مطلب : زندگینامه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 فروردین 1397 04:01 ق.ظ

Fantastic content. Appreciate it!
does cialis cause gout cialis sans ordonnance wow cialis 20 cialis sans ordonnance calis wow look it cialis mexico cialis soft tabs for sale cialis 20mg cialis generic cialis prezzo in linea basso
شنبه 4 فروردین 1397 02:39 ق.ظ

Nicely put. Appreciate it!
cialis prezzo al pubblico cialis super acti cialis 5 mg para diabeticos canadian drugs generic cialis canadian drugs generic cialis warnings for cialis cialis 5 mg effetti collateral buy cialis sample pack enter site very cheap cialis cialis australian price
دوشنبه 28 اسفند 1396 07:53 ق.ظ

You actually said it really well.
how does cialis work order cialis from india cialis kaufen wo buy cialis online cheapest we choice free trial of cialis usa cialis online cialis tablets 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis therapie look here cialis order on line
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:46 ق.ظ
Howdy! I could have sworn I've been to this site before
but after browsing through some of the post
I realized it's new to me. Anyways, I'm definitely happy I found it and
I'll be book-marking and checking back frequently!
شنبه 14 مرداد 1396 09:22 ق.ظ
Unquestionably believe that which you stated. Your favorite reason appeared to be on the web the simplest
thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people think about worries that they just don't know about.
You managed to hit the nail upon the top and also defined out the whole thing without
having side-effects , people could take a signal. Will likely be back to get more.
Thanks
جمعه 13 مرداد 1396 02:34 ب.ظ
I was very pleased to find this page. I need to to thank
you for ones time just for this fantastic read!!
I definitely really liked every part of it and i also
have you book-marked to look at new stuff on your blog.
شنبه 7 مرداد 1396 12:28 ق.ظ
I am not sure where you're getting your information, but great topic.
I needs to spend some time learning much more or understanding
more. Thanks for fantastic info I was looking for this info
for my mission.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 12:48 ق.ظ
I for all time emailed this web site post page to all
my associates, for the reason that if like to read it afterward my friends will
too.
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:19 ق.ظ
I really like reading through an article that will make
men and women think. Also, many thanks for allowing me to comment!
دوشنبه 21 فروردین 1396 11:15 ب.ظ
Hi, i think that i saw you visited my web site thus i came to “return the favor”.I am attempting to find things to enhance my
web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!
چهارشنبه 8 خرداد 1392 11:36 ق.ظ
سلام
آیا می دانید تبادل لینک با سایت های پر بیننده باعث افزایش رنک سایت شما و بالا رفتن آمار بازدید از وبلاگ یا سایتتان می شود.این همان فرصتی است که در سایت سون لینک برای شما فراهم شده است.
با تشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


سلام دوستان عزیز من مطالب قشنگ را گذاشتم اگر چیزی نگذاشتم حتما بگویید امیدوارم از این مطالب لذت ببرید با تشکر

*** لطفا نظرات خود را ثبت کنید ***
*** لطفا بروی لوگو تاپ بلاگر کلیک کنید تا بهترین شویم***

لطفا در نظرسنجی شرکت کنید

مدیر وبلاگ : محمدمهدی امینی
نظرسنجی
به نظر شما چه کسی رییس جمهور اینده خواهد شد؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


دریافت كد ساعت
حرم فلش - کد وبلاگ - طراحی
روزشمار فاطمیه
زیارت عاشورا
روزشمار غدیر

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

دریافت كد دعای فرج

free-java.blogfa حدیث موضوعی
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
alt='تصاویر زیباسازی نایت اسکین' />
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین
تصاویر زیباسازی نایت اسکین

تصاویر زیباسازی نایت اسکین
alt='تصاویر زیباسازی نایت اسکین' />